شرکت طراحی سایت ویستا نت پاسارگاد

قبل از اینکه به یک شرکت طراحی سایت مراجعه کنید لازم است تا اطلاعاتی راجب چگونگی انجام کار بدست آورید . شاید اولین سوالی که شما باید به آن پاسخ دهید این است که اصلا من سایت را برای چه کاری لازم دارم ؟ و اصلا هدف من از طراحی سایت و داشتن یک وب سایت چیست ؟
اگر بتوانید به این سوال پاسخ دهید و هدف خود را مشخص کنید قدم بزرگی را برای داشتن سایت برداشتید و انجام باقی مراحل با توجه به هدف و چرایی داشتن سایت شما سریعتر و به بهترین قابل انجام است . کسانی که هدفی را برای داشتن سایت و به قول معروف نقشه ایی برای کسب و کار خود در اینتر ندارید دچار مشکل هستید و در مراحل بعدی طراحی دائما با شک و تردید مواجه هستید .

برای همین منظور ما با توجه به تجربه چندین سال کار در این حوزه طراحی و سئو این پیشنهاد را به شما میکنیم که قبل از هر اقدامی حتما با کارشناسان این حوزه مشورت کرده و از نظرات آنها استفاده کنید . در پایان همین بخش شما میتوانید با پر کردن فرم از مشاوره رایگان کارشناسان ما حتی در محل کار شما برخوردار شوید .

بعد از مشخص کردن هدف شما از طراحی سایت حالا نوبت به بررسی سایر موارد میرسد . ابتدا انتخاب یک شرکت طراحی سایت با سابقه درخشان و حرفه ایی و بستن قرارداد کاری با این شرکت به سراغ باقی مراحل میرویم . با توجه به اینکه سایت شما فروشگاهی ، آموزشی ، شرکتی و … باشد اقدام به انتخاب سیستم مدیریت محتوا میشود , سپس با توجه به نیاز های شما قالب یا طرح سایت مشخص میشود و تیم طراحی شروع به طراحی میکنند . طراحی سایت بر اساس استاندارد روز دنیا یکی از خدمات شرکت طراحی سایت ویستا نت است . طراحی سایت ما کاملا به روز و بهینه برای موتور های جستجو می باشد .

یکی از مهمترین مسائل انتخاب هاست و دامنه مناسب برای وب سایت است . با توجه حجم فایل ها شما و میزان بازدید و عوامل دیگر میتوانید هاست مناسب را انتخاب کنید . نام دامنه هم شرایط خودش را دارد مثلا تعداد کارکتر ها که باتوجه به نام برند و یا فعالیتی که شما انجام میدهید تعیین میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب هاست و دامنه مناسب به مقاله آموزشی در این زمینه تهیه شده مراجعه کنید .

پس آماده شدن طرح و قالب اولیه سایت نوبت به تست قالب میرسد و شما در این مرحله می توانید نظرات خود را اعمال کنید و اگر درخواستی برای تغییر بخشی از سایت داشتید را اعمال کنید تا تیم طراحی به بررسی آن بپردازد . پس از تست اولیه و رفع ایرادات نوبت به بارگزاری سایت در روی هاست قرار میگیرد .

زمان آن رسیده تا شما آموزش های لازم را برای نحوه استفاده از وب سایت ببینید تا بتوانید خودتان استفاده و آن را آپدیت کنید .  همچنین شما میتوانید در یک قرار داد جداگانه کار پشتیبانی وب سایت و سئو آن را به همان شرکت واگزار کنید .

شرکت طراحی سایت ویستا نت با دارا بودن یک تیم قدرتمند و حرفه ایی در تمام زمینه های طراحی سایت از صفر تا صد با شما همراه است . ما ابتدای مسیر با کمک به شما در انتخاب هدف و  طراحی سایت با شما هستیم . تیم ما بعد از طراحی هم شما را رها نمیکند ، شما بعد از طراحی سایتتان می توانید سئو و پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید و از پیشرفت کسب و کار خود لذت ببرید .

برای استفاده از مشاوره رایگان ما حتی در محل کار شما کافی است یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید و یا اگر در انتخاب پلن مناسب دچار تردید هستید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند .

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان