سئو و بهینه سازی

زمانی که شما یک وب سایت دارید و در این وب سایت به معرفی خود و یا شرکت خود میپردازید و یا میخواهید خدمات و کالای خود را بفروش برسانید ، قطعا انتظار دارید که کاربران وارد سایت شما شوند و از سایت شما یازدید کنند . اما این اتفاق نمی افتد ! آیا علت را میدانید ؟

شما باید ابتدا سایت طراحی شده را بهینه کنید و سپس به موتور های جستجو معرفی کنید تا در نتایج جستجو قرار بگیرید و کاربران وارد سایت شما شوند . این ساده ترین تعرف برای سئو است که میتوان بیان کرد .

اما این سئو مراحل مختلفی دارد که ما یک به یک به شما معرفی میکنیم .

سئو و بهینه سازی به دو بخش کلی تقسیم میشود : سئو خارجی (off page seo) و سئو داخلی (on page seo)

سئو داخلی : مجموعه فعالیت هایی که در زمینه بهینه سازی سایت در داخل سایت صورت میگیرد . در سئو داخلی بیشترین کار بر روی محتوا صورت می گیرد . همانطور که میدانید در سئو یک جمله قدیمی هست که : محتوا پادشاه است . در سئو داخلی شما باید محتوا را برای موتور های جستجو بهینه کنید و کلمات کلیدی خود را تعیین و آنها را در گوگل ایندکس کنید . علاوه بر محتوا در سئو داخلی باید کد ها html , css , js  را هم بهینه کنید تا سرعت بارگزاری سایت افزایش یابد . یکی از مهمترین فاکتور ها در سئو داخلی افزایش سرعت بارگزاری سایت است .

در سئو داخلی عکس ها هم جایگاه ویژه ایی دارند . باید optimaize   شوند و همگی دارای تگ عنوان و تگ Alt باشند .

بخش دیگر در  سئو داخلی عنوان ها هستند که باید بهینه شوند .

در کل تمام اقداماتی که در جهت بهینه سازی سایت در داخل سایت صورت میگرد سئو داخلی است .

سئو خارجی : بر خلاف سئو داخلی به مجموعه اقداماتی که در خارج از سایت برای بهینه کردن سایت صورت میگیرد سئو خارجی میگویند .

مهمترین فاکتور در سئو خارجی بک لینک ها هستند . این بک لینک ها میتوانند به صورت تعاملی باشند ، یعنی شما به یک سایت لینک میدهید و آن سایت هم لینک شما را در سایت خود قرار میدهد . یا می تواند به صورت تبلیغات در سایت های دیگر باشد . البته تبلیغ در سایت های دیگر خود مبحث جداگانه ایی است .

بخش دیگری که در سئو خارجی از اهمیت ویژه ایی برخوردار است شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر با توجه به گستردگی این شبکه ها در بین مردم می توان از آن برای بهبود وضعیت سئو استفاده کرد .

در کل سئو و بهینه سازی یک کار پیچیده و منظم است که تدام در آن عامل موفقیت میشود . صبر و شکیبایی در سئو فاکتور بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد . نباید انتظار داشته باشید که در مدت چند روز از سئو نتیجه لازم را بگیرید ، معمولا اگر سئو به صورت اصولی و درست انجام شود حداقل در مدت سه ماه می توانید نتایج لازم را بگیرید .

تیم سئو و بهینه سازی آژانس ویستا هم همگام با تغییرات و به روز رسانی هایی که در قوائد موتور های جستجو به خصوص گوگل صورت میگیرد ، اطلاعات خود را بروز رسانی میکند تا بتواند به شما مشتریان گرامی بهترین خدمات را ارائه کند .

شما می توانید یکی از پلن های زیر را با توجه به نیاز وب سایت خود انتخاب کنید و با استفاده از فرم زیر آن را سفارش دهید .تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

موارد سئو و بهینه سازیپلن Cپلن Bپلن A
بررسی وضعیت سایت و رفع ایرادات فنی+++
سئو داخلی سایت+++
مشاوره کلمات کلیدی++
تعداد کلمات کلیدی۱۰۱۵۲۰
گوگل آنالیتیک+++
وب مستر تولز+++
بهینه سازی صفحات (در ماه)۱۰۲۰۳۰
تولید محتوای اختصاصی (در ماه)۵۱۰۱۵
مدیریت شبکه های اجتماعی+
تعداد بک لینک (درماه)۲۰۴۰۶۰
هزینه ماهیانه۱٫۵۰۰٫۰۰۰۳٫۰۰۰٫۰۰۰۵٫۰۰۰٫۰۰۰

۱) حداقل قرارداد برای سئو و بهینه سازی ۶ ماه می باشد .

۲) مبالغ در جدول به تومان و به صورت ماهینه دریافت می شود .

۳) در صورت توافق می توان مواردی به جدول اضافه و یا کم کرد .

۴) اجرای سئو و بهینه سازی همراه با قرارداد رسمی انجام می شود .

۵) قبل از انجام سئو می توانید از مشاوره رایگان ما برای انتخاب پلن مورد نظر بهره مند شوید .